Topvacatures bij Excelsior Foundation!
1. Projectleider Community
Leidt de projecten G-voetbal in de Bijzondere Eredivisie, E-sports in de Eredivisie, Walking Football, Football Memories, de wedstrijdorganisatie van ons vrouwenteam in de Eredivisie, de Excelsior Legends en de Excelsior Kidsclub. Daarnaast ben je druk bezig met alle events vanuit de Excelsior Foundation.
We zoeken een inspirator die al deze mooie projecten nog een stap verder kan brengen.
2. Projectleider Backoffice
Onze Projectleider Backoffice regelt en doet alles wat er moet worden gefaciliteerd binnen onze bestaande projecten. Denk hierbij aan planning, data verzamelen, nazorg, verantwoordingen en de organisatie van onze events.
Je hebt in beide functies de grootste kans van slagen als je je herkent in onze kernwaarden: samen, open, sociaal, ontwikkeling, inventief én dat je als persoon steeds hoger en steeds beter wil.
Het salaris ligt op het niveau dat binnen Excelsior Rotterdam en Foundations gebruikelijk is. Maar vooral bieden we mooi en zinvol werk, bij een club die in alle opzichten groeit. Je komt terecht in een gezond team met veel jonge mensen die met elkaar lachen, groeien en presteren om elk jaar het leven van tienduizenden mensen in de stad een beetje fijner en beter te maken.
Wil je meer weten, bel je me dan op 0611364037?
Wil je solliciteren, dan ben je van harte welkom op frank.vijg@excelsiorfoundation.nl
Deze vacatures zijn gesloten.
di 26 september 2023
Zijn voornaam Henk doet niet vermoeden dat het gezin Van der Draai oorspronkelijk uit Friesland komt.…
Lees meerdo 3 augustus 2023
Wil jij mooi en zinvol werk doen, bij een club die in alle opzichten groeit? Bij…
Lees meer