Excelsior-spelers en stafleden lezen voor op Excelsior Schools

Deze week vindt de kinderboekenweek weer plaats op de Excelsior Schools.⁣ Onze spelers en stafleden van het eerste mannen- en vrouwenteam lazen vandaag op verschillende scholen voor uit het Excelsior-prentenboek aan meer dan 1600 leerlingen. Het doel hiervan is om lezen onder kinderen te stimuleren. ⁣Hieronder een foto-impressie van deze leesochtend.

Lees hier meer over het Woutje Stein prentenboek.

Meer Nieuws

ma 11 oktober 2021

Excelsior-spelers en stafleden lezen voor op Excelsior Schools

Deze week vindt de kinderboekenweek weer plaats op de Excelsior Schools.⁣ Onze spelers en stafleden van…

Lees meer

ma 11 oktober 2021

Excelsior Foundation Monthly - september 2021

De maand september was voor de Excelsior Foundation een bijzondere. Er was namelijk genoeg te vieren…

Lees meer

Contact